plouznice-2014-first-day-111
5stranka
DCIM/100MEDIA/DJI_0637.JPG
plouznice-2014-first-day-180
previous arrow
next arrow

SPÁRKATÁ ZVĚŘ

Všeobecné informace k lovu spárkaté zvěře

  1. Lovecký host je při lovu na zvěř spárkatou a zvěř černou doprovázen loveckým doprovodem. Vstup do revíru se střelnou zbraní bez povolané doprovodné osoby je zakázán.
  2. Trofeje jsou preparovány vyvařením a jednoduchým vybělením. Jsou připraveny k ohodnocení a předání zahraničnímu hostovi do 48 hodin po ulovení.
  3. Ohodnocení trofejí body CIC je prováděno kvalifikovanými zaměstnanci dle mezinárodně platných pravidel. Poplatky za odstřel se řídí dle bodového ohodnocení trofeje.
  4. Hodnota CIC trofejí je zjišťována v čerstvém stavu a slouží výhradně pro komerční účely dle tohoto ceníku. Proto nemusí být shodná s hodnotou CIC zjištěnou po předepsaném vyschnutí a fixací trofeje.
  5. Za odstřel nebo postřelení průvodcem nepovolené zvěře se k ceně uvedené v ceníku účtuje přirážka 100%.
  6. Za závazně objednanou loveckou akci je považována akce, za níž byla zaplacena záloha tak, jak je stanoveno v podmínkách u jednotlivých druhů zvěře.
  7. Každý lovecký host je povinnen předložit platný lovecký lístek, včetně zákonného pojištění platného v České republice. Tuzemští lovci jsou povinní předložit zbrojní průkaz a průkaz zbraně, cizinci jsou povinni předložit zbrojní průvodní list. K vyřízení loveckého lístku pro cizince je třeba zaslat s předstihem kopii platného loveckého lístku a dokladu o zaplacení pojistného v roce lovecké akce.
  8. Lovecký host je povinnen zaplatit vyúčtování před odjezdem z České republiky.
  9. Ceny loveckých lístků, které byli zakoupeny v České republice a české pojištění mohou být upraveny dle aktuálních cen.

Ceny jsou vč. DPH. Platné od 1. 4. 2018 do 31. 3. 2019